Snake III

Snake III 3D 3.7.2

Trójwymiarowa odsłona popularnej gry na Java

Zalety

  • Grafika 3D
  • 3 tryby gry
  • Proste sterowanie
  • Możliwość grania online przez Bluetooth

Wady

  • Nie znaleziono

Bardzo dobry
8

Snake III to kolejna część tej kultowej gry, znanej wszystkim byłym lub obecnym użytkownikom telefonów Nokia. Tym razem "wąż" prezentuje świetną, kolorową grafikę oraz nieco wyższy poziom trudności. Jeśli tęsknisz za tą prostą, ale wciągającą grą , pobierz Snake III!

Snake III to kontynuacja absolutnego klasyka wśród gier na Java, więc nie ma sensu powtarzać banałów o zasadach gry i sterowaniu. Zamiast tego warto skupić się na tym, jak wygląda trzecia część "węża". Na pierwszy rzut oka widać bardzo ładną, trójwymiarową i kolorową grafikę. Snake III wygląda naprawdę świetnie! Sterowanie też nie powinno stwarzać kłopotów, chociaż przeniesienie gry do trzeciego wymiaru nieco zwiększyło trudność rozgrywki.

Snake III ma trzy tryby gry. W pierwszy, klasycznym gracz musi unikać zderzeń oraz przeszkód. W trybie "adventure" najważniejszym celem jest zwiększenie długości węża, a w trzeciej opcji samemu można ustalać reguły gry.

Snake III to gra, która tchnie powiew świeżości w starsze modele telefonów z systemem Java. Bardzo ładna grafika i atrakcyjny tryb rozgrywki sprawiają, że gra doskonale zabija nudę. Jeśli wciąż pamiętasz oldskulowego "węża", to Snake III na pewno zrobi na Tobie duże wrażenie!

Najczęściej pobierane Zręcznościowe na Java

Więcej
Snake III

Download

Snake III 3D 3.7.2

Opinie użytkowników o Snake III